Етажерка 2-ка з лози являє собою екологічно чисте природне виріб, яке коштує зовсім недорого. Купити плетені етажерку 2-ку для особистих потреб і як цікавий й ексклюзивний подарунок для друга або просто близької людини —це дуже вдала ідея.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 50 мм |
| Глибина етажерки | 30 мм |
| Висота етажерки | 85 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Фасади етажерки | лоза |
| Полиці етажерки | лоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




