
Плетена з лози корзина кругла з кришкою для білизни
1 800 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина для білизни з лози матиме гарний вигляд у ванній кімнаті. У ній можна складати та зберігати брудну білизну, яка очікує прання. Складно переоцінити користь кошики для білизни. Вона дає змогу не тільки зберігати одяг далеко від сторонніх очей, але й не допускати розвитку бактерій. А якщо кошик для білизни кілька, тоді Ви зможете без зусиль окремо прати білу, темну та кольорову білизну без попереднього розорювання.
На сьогодні такі предмети знову входять до моди, адже вони насамперед зроблені з екологічно чистого природного матеріалу та недорогі в ціні. У нашому магазині Ви зможете придбати й інші товари на Ваш смак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Лоза |
| Кришка | Є |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 60 см |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



