Класичний садовий комплект плетених меблів із лози.
В основі меблів з лози лежить дерев'яний каркас, що підвищує їхню міцність. Після цього меблі покриваємо шаром лаку.
Набір плетених меблів можна без найменшого побоювання залишити цілу ніч на відкритому повітрі, при цьому не варто побоюватися раптового дощу або різкої зміни температури.
Виготовляємо доставку плетених меблів з лози по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", , УкрПошта
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в такому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Колір меблів | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Висота столу | 720 |
| Ширина столу | 700 |
| Може митися | Да |
| Довжина столу | 1200 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Кількість предметів | 7 |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Стіл обідній | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 700 ₴/набір







