Плетені меблі з лози. Склад набору: столик + 4 табурети. Можливі індивідуальні замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Висота табуретки | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Лоза |
| Цвет мебели | Натуральний |
| Табурет | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴/комплект







