
Крісло-гойдалка плетена з лози та ротанговими вставками "Ротанг" чорна з білими вставками та подушкою
5 200 ₴
- В наявності
- Код: 5,1
+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісла-гойдалки - це не тільки для людей похилого віку, але і досить сучасна річ, яка підходить кожному. Мало що ліпше підходить для відпочинку після важкого робочого дня. Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслабляючу дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації та покращує пам'ять. Крісло-гойдалка чудово підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном, або просто тихими вечорами).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 1250 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Підніжка | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
| Тип плетеного матеріалу | Лоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴




