
Крісло-гойдалка плетена з лози "Розбірна" з шоколадним ротангом
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 5,70
+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісла-гойдалки – це не тільки для людей похилого віку, але й досить сучасна річ, яка підходить кожному.
Гарний елемент декору. Крісло з якого Ви не захочете вилазити.
Крісло-гойдалка позитивно впливає на організм, має розслаблюючу дію на нервову систему, розгойдування підвищує здатність до концентрації та покращує пам'ять.
Крісло-гойдалка чудово підійде як для вуличного використання (відкрита тераса, балкон, сад), так і для використання в будинку (перед каміном або просто тихими вечорами) при читанні книг або відпочинку після важкого дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Лоза |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1250 мм |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Покрите захисним шаром | Оливним лаком |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴



