Столик журнальний із лози
Журнальний столик із лози овальний стане прикрасою будь-якого декору та стане приємним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення — як заміського будиночка, так і Вашої квартири.
Стіл має міцний і потужний каркас, щільне плетіння і високу якість — ці переваги роблять його довговічним, надійним і безпечним. До того ж він не має небезпечних гострих кутів, які часто стають ударами та травмами дітей.
У комплект до столика Ви також можете замовити в нас крісла або табурети.
Ціни від виробника - з доставкою у всі регіони України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Віньницю, Полтаву, Черкаси, Чернігів, Ужрород, Кривой Рог, Херсон, Одесу, Запоріжжя, Суми, Ніколаїв, Житомир та ін. міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Тип опор | Ніжки |
| Може митися | Да |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 640 мм |
| Форма стільниці | овальна |
| Покриття | Лак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴








