Розмір може відрізнятися від заявленого на 1-2 см (ручна робота).
Розмір лежака
51*47,висота зад 33,висота перед 12
Середина лежак 42*30
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 33 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Може митися | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Картон + Плівка




