
Двомісна гойдалка Коричнева +подушка коричнева
7 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 5,22
Відправка з 17 квітня 2026+380 (66) 195-58-02
Вікторія мебліУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двомісна гойдалка
Ваш ідеальний куточок для відпочинку на двох.
Що може бути краще, ніж теплий вечір, розмови під тихе розгойдування та горнятко улюбленого чаю? Наша двомісна гойдалка створена для тих, хто цінує комфорт та моменти, проведені з близькими.
Надійна та комфортна гойдалка для облаштування прибудинкової території, дачі або просторої лоджії. Модель поєднує в собі міцність металу та м’якість текстилю, забезпечуючи тривалу експлуатацію.
Висота спинки : 60 см
глибина : 60 см
ширина : 105 см
Висота : 82 см
Довжина : 153 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Лоза |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підніжка | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴



